Witamy na stronie BASICO food, wine & friends

​Zgadzamy się z opinią wielu kucharzy, że podstawą dobrej potrawy jest jakość produktów , a bardzo prosty lecz przyjazny wystrój restauracji może być tłem nie tylko spożywania posiłku ale i spotkań oraz rozmów przy winie. Adam Przybysz przez wiele lat pracował w restauracji Chianti na ulicy Foksal w Warszawie i jest laureatem wielu krajowych i międzynarodowych konkursów kulinarnych.Marek Kościkiewicz od czasu wyprawy do Toskanii w 2003 roku nie tylko rozkochał się w winach ale zaczął też kolekcjonować literaturę na temat winnych regionów, szczepów i apelacji. Owocem współpracy obu Panów są dwie, świetnie prosperujące restauracje Basico, w Wilanowie oraz w Śródmieściu. Specjalnie dla fanów pizzy i dla tych, którzy żyją w biegu postanowili stworzyć miejsce nieco odmienne. BASICO SLICE to pizzeria w samym centrum Warszawy, w której wszystko kręci się wokół włoskich placków! W kwietniu sztandarowym produktem lokalu stały się pyszne slice'y! Teraz jako nieliczni w Warszawie oferujemy wyjątkową, włoską pizzę sprzedawaną w kawałkach!

Basico restauracja Warszawa

Zamów do domu

Zamów naszą pyszną, włoska pizzę do domu!

Dostawy na terenie Śródmieścia:

Pon.-czw., niedz: 12.00-21.00

Piątek, sobota: 12.00-22.30

Zobacz również

restauracja Basico Wilanów Warszawa

restauracja Basico Zgoda Warszawa

 

Aktualności

pizza basico

Pizza

Pizza to nasz prawdziwy hit. Nasi goście odwiedzają nas dla niej z najdalszych zakątków Warszawy. Z myślą o naszych klientach otworzyliśmy tę małą pizzerię w kulinarnym centrum Warszawy na ulicy Żurawiej 20. Wprowadziliśmy PIZZĘ NA SLICE'Y! Tylko u nas możesz w ciągu minuty dostać kawałek pysznej, gorącej, włoskiej pizzy! Jeśli chodzi o bogactwo smaków i rodzajów zapraszamy na stronę z Menu. 

Wnętrze

Mimo niewielkiej przestrzeni staramy się aby goście czuli sie u nas dobrze i swobodnie. Dzięki otwartej kuchni miłośnicy włoskich specjałów mogą przyglądać się powstawaniu naszej pysznej, włoskiej pizzy. W Maju otwieramy dla Państwa część zewnętrzną!

Promocje

Z myślą o naszych gościach wprowadzamy promocje, dzięki którym zjecie nie tylko smacznie ale i tanio!